Kontakt - Franklin | spedycja | transport | magazynowanie | Miastko | Pomorskie |

Idź do spisu treści

Menu główne:

Kontakt




Franklin spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
Szydlice 5A, 77-200 Miastko
NIP: PL8421755390

Biuro:
ul. Armii Krajowej 29
, 77-200 Miastko
fax. +48 59 822 25 03
mapa dojazdowa>>>

Magazyn:
ul. Leśna 1a,
66-600 Połupin
tel.: +48 68 383 44 50
mapa dojazdowa>>>


Infolinia:
+ 48 59 857 88 10
e-mail: franklin@franklinpolska.pl




Napisz do nas:






Prezes Zarządu:

Zbigniew Dróżdż
Prezes Zarządu

Znajomość języków:
polski, angielski, niemiecki

mob. +48 698
679 558
e-mail: zbigniew.drozdz@franklinpolska.pl


 


Spedycja Miastko:

Dominika Król
Stanowisko: Kierownik Spedycji

Znajomość języków:
polski, niemiecki

tel. +48
59 857 88 12
mob. +48 692
19 06 56
fax. +48 59
822 25 03
e-mail: dominika.krol@franklinpolska.pl


Mateusz Szymański
Stanowisko: Zastępca Kierownika Spedycji

Znajomość języków:
polski, angielski, niemiecki

tel. +48 59
857 88 11
mob. +48 606
971 192
fax. +48 59
822 25 03
e-mail: mateusz.szymanski@franklinpolska.pl


Katarzyna Szematowicz
Stanowisko: Spedytor Krajowy i Międzynarodowy

Znajomość języków:
polski

tel. +48 59
822 25 07
mob. +48
537 066 965
fax. +48 59
822 25 03
e-mail: katarzyna.
szematowicz@franklinpolska.pl

Dariusz Paplewski
Stanowisko: Spedytor Krajowy i Międzynarodowy

Znajomość języków:
polski, angielski, niemiecki

tel. +48 59
822 25 02
mob. +48 698
65 63 34
fax. +48 59
822 25 03
e-mail: dariusz.paplewski@franklinpolska.pl

Mateusz Tomczak
Spedytor Krajowy i Międzynarodowy, Dyspozytor

Znajomość języków:
polski, angielski, niemiecki

tel. +48 59
857 8 813
mob. +48 539
923 808
fax. +48 59
822 25 03
e-mail:  mateusz.tomczak@franklinpolska.pl


Anna Jacewicz
Stanowisko: Spedytor Krajowy i Międzynarodowy

Znajomość języków:
polski, niemiecki

tel. +48 59
822 25 07
mob. +48
730 636 565
fax. +48 59
822 25 03
e-mail:  anna.wcislo@franklinpolska.pl


Monika Siebielec
Stanowisko: Spedytor Krajowy i Międzynarodowy

Znajomość języków:
polski

tel. +48 59
857 88 14
mob. +48 5
31 11 31 69
fax. +48 59
822 25 03
e-mail:  monika.siebielec@franklinpolska.pl


Ilona Szymańska
Stanowisko: Spedytor Krajowy i Międzynarodowy

Znajomość języków:
polski

tel. +48 59
857 88 12
mob. +48 539 988 519
fax. +48 59
822 25 03
e-mail:  ilona.serafin@franklinpolska.pl


Katarzyna Czapiewska
Stanowisko: Spedytor Krajowy i Międzynarodowy

Znajomość języków:
polski
, angielski

tel. +48 59
857 88 14
mob. +48 5
37 06 69 65
fax. +48 59
822 25 03
e-mail:  
katarzyna.czapiewska@franklinpolska.pl

Brajan Nestor
Stanowisko: Asystent spedytora

Znajomość języków:
polski
, angielski

tel. +48 59
857 88 14
mob. +48 5
39 98 85 19
fax. +48 59
822 25 03
e-mail:  
brajan.nestor@franklinpolska.pl


Księgowość:

Izabella Łangowska
Stanowisko: Referent księgowy

tel. +48 59
822 10 18
fax. +48 59
822 25 03
e-mail: biuro@franklinpolska.pl


Sylwia Zapart
Stanowisko: Pracownik ksiegowości

tel. +48 59
822 10 18
fax. +48 59
822 25 03
e-mail: sylwia.zapart@franklinpolska.pl



Biuro magazynu - Połupin:

Wojciech Ostrowski
Stanowisko: Kierownik magazynu

tel. +48
68 383 44 50
mob. +48 698 674 942
e-mail:
wojciech.ostrowski@franklinpolska.pl

 

Monika Kowalczyk
Stanowisko: Pracownik biurowy

tel. +48
68 383 44 50
mob. +48 534 808 095
e-mail:
monika.kowalczyk@franklinpolska.pl

Kinga Marecik
Stanowisko: Pracownik biurowy

tel. +48
68 383 44 50
mob. +48 534 808 095
e-mail:
kinga.marecik@franklinpolska.pl

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego
Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem