Kontakt - Franklin | spedycja | transport | magazynowanie | Miastko | Pomorskie |

Idź do spisu treści

Menu główne:

Kontakt




Franklin spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
Szydlice 5A, 77-200 Miastko
NIP: PL8421755390

Biuro:
ul. Armii Krajowej 29
, 77-200 Miastko
fax. +48 59 822 25 03
mapa dojazdowa>>>

Magazyn:
ul. Leśna 1a,
66-600 Połupin
tel.: +48 68 383 44 50
mapa dojazdowa>>>


Infolinia:
+ 48 59 857 88 10
e-mail: franklin@franklinpolska.pl




Napisz do nas:






Prezes Zarządu:

Zbigniew Dróżdż
Prezes Zarządu

Znajomość języków:
polski, angielski, niemiecki

mob. +48 698679558
e-mail: zbigniew.drozdz@franklinpolska.pl


 


Spedycja Miastko:

Dominika Król
Stanowisko: Kierownik Spedycji

Znajomość języków:
polski, niemiecki

tel. +48
598578812
mob. +48 692190656
fax. +48 598222503
e-mail: dominika.krol@franklinpolska.pl


Mateusz Szymański
Stanowisko: Zastępca Kierownika Spedycji

Znajomość języków:
polski, angielski, niemiecki

tel. +48 59857881
1
mob. +48 606971192
fax. +48 598222503
e-mail: mateusz.szymanski@franklinpolska.pl


Katarzyna Szematowicz
Stanowisko: Spedytor Krajowy i Międzynarodowy

Znajomość języków:
polski

tel. +48 598222507
mob. +48 6
98656334
fax. +48 598222503
e-mail: katarzyna.
szematowicz@franklinpolska.pl

Dariusz Paplewski
Stanowisko: Spedytor Krajowy i Międzynarodowy

Znajomość języków:
polski, angielski, niemiecki

tel. +48 598222502
mob. +48 698656334
fax. +48 598222503
e-mail: dariusz.paplewski@franklinpolska.pl

Mateusz Tomczak
Stanowisko: Spedytor Krajowy i Międzynarodowy, Dyspozytor

Znajomość języków:
polski, angielski, niemiecki

tel. +48 598578813
mob. +48 539923808
fax. +48 598222503
e-mail:  mateusz.tomczak@franklinpolska.pl


Magdalena Wójtowicz
Stanowisko: Spedytor Krajowy i Międzynarodowy

Znajomość języków:
polski

tel. +48 598578814
mob. +48
531113169
fax. +48 598222503
e-mail:  magdalena.wojtowicz@franklinpolska.pl


Monika Siebielec
Stanowisko: Spedytor Krajowy i Międzynarodowy

Znajomość języków:
polski

tel. +48 598578814
mob. +48 5
31113169
fax. +48 598222503
e-mail:  monika.siebielec@franklinpolska.pl


Anna Wcisło
Stanowisko: Spedytor Krajowy i Międzynarodowy

Znajomość języków:
polski, niemiecki

tel. +48 598222507
mob. +48
698656334
fax. +48 598222503
e-mail:  anna.wcislo@franklinpolska.pl


Ilona Serafin
Stanowisko: Asystent spedytora

Znajomość języków:
polski

tel. +48 598578812
mob. +48 539 988 519
fax. +48 598222503
e-mail:  ilona.serafin@franklinpolska.pl


 


Księgowość:

Izabella Łangowska
Stanowisko: Referent księgowy

tel. +48 598221018
fax. +48 598222503
e-mail: biuro@franklinpolska.pl


Sylwia Zapart
Stanowisko: Pracownik ksiegowości

tel. +48 598221018
fax. +48 598222503
e-mail: sylwia.zapart@franklinpolska.pl


 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego
Ta strona używa mechanizmu ciasteczek (cookie). Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności. OK, rozumiem